Priemyselný vysávač na popol PM-ESP-1650N POWERMAT
Kód: PM-ESP-1650N
Neohodnotené
Nie je skladom
Položka bola vypredaná…
Popis:
Elektrický krbový vysavač PM-ESP-1650N POWERM
Detailné informácie
Členská zóna
Členská zóna
Zvýhodnený bodový systém pre našich zákazníkov.
Expresné doručenie
Expresné doručenie
Skladová dostupnosť zaručujúca včasné doručenie.
Rýchle platby
Rýchle platby
Platba kartami VISA, Maestro, MasterCard, Google Pay a Apple Pay.
Splátkový systém
Splátkový systém
Zvýhodnený nákup prostredníctvom spoločností Home Credit a Quatro
Podrobný popis
Popis:
Elektrický krbový vysavač PM-ESP-1650N POWERMAT má silný 1650W motor s HEPA filtrom. Prístroj sa používá na vysávanie popola z rôzných typov krbu, pecí, komínov a ťažko prístupných miest, kde sa hromadí prach.
Technické parametre:
  • Napätie - 230V / 50Hz
  • Výkon - 1650W
  • Vzduchový podtlak - 16kPa
  • Objem nádrže - 20L
  • Dĺžka hadice - 2,2m
  • Priemer sacie trubky - 23mm
  • Dĺžka sieťového kábla - 3,5m
  • Rozmer nádrže - 310x285mm
  • Max. teplota popola - 50 °C