Akumulátorový skrutkovač-vŕtačka s príklepom AKS45IND - HOLZMANN
Kód: AKS45IND
Neohodnoceno
Nie je skladom
Položka byla vyprodána…
  • Bezkartáčový motor pre dlhú životnosť, 32% vyššia účinnosť, 60% vyšší výkon
  • 45 Nm krútiaci moment
  • Rychloupínacie sklučovadlo (1-13 mm)
  • Maximálny vrtací výkon (drevo / oceľ / betón) Ø 22/8/8 mm
  • Funkce kladiva (0-6400 / 0-24000 min-1)
  • LED dioda - pracovné svetlo
  • 2x 2 Ah 18V batéria s rých
Detailní informace
Členská zóna
Členská zóna
Zvýhodnený bodový systém pre našich zákazníkov.
Expresné doručenie
Expresné doručenie
Skladová dostupnosť zaručujúca včasné doručenie.
Rýchle platby
Rýchle platby
Platba kartami VISA, Maestro, MasterCard, Google Pay a Apple Pay.
Splátkový systém
Splátkový systém
Zvýhodnený nákup prostredníctvom spoločností Home Credit a Quatro
Detailní popis produktu
  • 45 Nm krútiaci moment
  • LED dioda - pracovné svetlo
  • 2x 2 Ah 18V batéria s rýchlonabíjacou funkciou
  • Dodávané v plastovom kufríku
Štandardná výbava aku- náradia HOLZMANN:
  • dve batérie 18V
  • nabíjačka
  • plastový kufrík
  • spona na uchytenie na opasok
Technické parametre:
  • Rýchlost 0-400 / 0-1500 min-1
  • Napätie batérie 18V
  • Kapacita batérie 2 Ah
  • Čas nabíjania 60 min
  • Max. výkon vrtánia drevo 22 mm
  • Max. výkon vrtánia oceľ, betón 8 mm