Máte náradia pod kontrolou?
Logo
Máte otázky? Pomôžeme Vám.
Po - Pi 8:00 - 16:00
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Poradíme Vám? Kontaktujte nás na 0940 717 792.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Máte náradia pod kontrolou?
  • Kategórie blogu
  • Štítky blogu

Zákaznícka podpora

07.01.2020

Máte náradia pod kontrolou?

Pri práci v dielni alebo servise sa určite nevyhneme nečistotám, zašpineniu. Nečistoty z pneumatík, motorových kvapalín, všetky druhy mastnoty. Ak si umyjeme ruky alebo podlahu, čiastočnému zašpineniu sme sa zbavili. Ale čo s večne zašpineným náradím alebo prvkami odmontovanými z vozidiel, s ktorými musíme pokračovať v práci s opravami? Práve v takýchto situáciách si s nečistotami hravo poradí umývací stôl.

Ako funguje?

Najdôležitejšou súčasťou je vaňa. Je to miesto, kde umiestnime špinavé nástroje, náradie alebo komponenty odstránené z automobilov. Pomocou špeciálnej kefy rozstrekujúca tekutina rýchlo a účinne zmäkčuje nečistoty. Vďaka tomu je ich odstránenie oveľa jednoduchšie. Ak je nečistota tak silno naviazaná na materiál, špinavý komponent môžete dočistiť mechanicky pomocou štetca, kefy, handričky.

Umývací stôl, kedy sa používa?

Takéto zariadenia sú ideálne na čistenie predmetov, ako sú:

  • náradie v dielni,
  • ložiská kolies,
  • časti motorov a iné.

Aké kvapaliny sú vhodné na čistenie v umývacom stole?

Na trhu existuje veľké množstvo rôznych čistiacich prípravkov. Väčšina produktov dostupných na trhu sú neagresívne umývacie kvapaliny. Ich zloženie umožňuje efektívne odstraňovanie chemických zvyškov po odstránených nečistotách - voskoch, dechtu a iných.

Nečistoty sa usadia na dno vane a kvapalina ja vhodná na opakované použitie, až kým nestratí svoju čistiacu schopnosť. Ponúkame variácie v rôznych objemoch: 5l, 20l alebo 60l.

Čo sa najčastejšie kazí na umývacích stoloch?

Umývacie stoly sú pomerne jednoduché zariadenia, ktoré sú zriedka vážne poškodené. V skutočnosti jediný problém, ktorý môže vzniknúť, je nedostatočný tok kvapaliny alebo poškodenie obehového čerpadla.

Zo širokej  ponuky v našom e-shope odporúčame umývací stôl 80l, ktorý má výborný pomer ceny a kvality.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Nezmeškajte naše akcie, zľavy
Prihláste sa na odber noviniek!
 
Copyright © všetky práva vyhradené - www.tocopotrebujes.sk | web prevádzkuje PEHI s.r.o.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk