Invertorová elektrocentrála ⚡ – elektrina na chate i kempe
Logo
Máte otázky? Pomôžeme Vám.
Po - Pi 8:00 - 16:00
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Poradíme Vám? Kontaktujte nás na 0940 717 792.

Invertorová elektrocentrála – zariadenie, na ktoré nedajú dopustiť rybári, chatári či nadšenci kempovania

Zobrazujem 1-2 z 2
  Dieselová elektrocentrála Tvardy 11HP 6,4KW
  0 hodnotenie
  1 998,00 €
  1 665,00 € bez DPH
  1 998,00 €
  1 665,00 € bez DPH
  Skladom
  ks
   Invertorová elektrocentrála ZIPPER ZI-STE2000IV
   2 hodnotenie
   569,00 €
   474,17 € bez DPH
   569,00 €
   474,17 € bez DPH
   Skladom
   ks
   Produktov na stránku 244872

   Čo je invertorová elektrocentrála? V porovnaní s dieselovou je menšia a má nižšiu hlučnosť i hmotnosť. Aj preto sa jednoduchšie premiestňuje. Invertorová elektrocentrála je štandardným vybavením rybárov, chatárov, kempingových nadšencov, poľovníkov či milovníkov stanovania. Pretože práve invertorová elektrocentrála im zabezpečí prísun elektrickej energie. Aj v lese či pri rybníku si poľahky nabijú mobil, notebook alebo iné hobby príslušenstvo. V stane si môžu pozrieť obľúbený seriál, uvariť kávu alebo čaj. Invertorová elektrocentrála je vhodná obzvlášť na poháňanie jemnejšej elektroniky. Zastane aj napájanie v záhrade či v domácnosti. Jednoducho sa ovláda a nežiada si žiadnu špeciálnu údržbu. Invertorová elektrocentrála 300 w je pomerne tichá, so spoľahlivým a plynulým štartom.

   Invertorová centrála ako spoľahlivý pomocník

   Invertorová elektrocentrála má zvyčajne podobu skladného kufríka, čo ešte viac uľahčuje a zjednodušuje jej prepravu. K typickým vlastnostiam nepatrí len vysoká mobilita, ale aj nižšia hlučnosť, priaznivá spotreba, slušný výkon, stálosť a dlhodobá životnosť aj pri pravidelnejšom používaní. Pri transporte je vhodné, aby bola invertorová elektrocentrála (a vlastne každá elektrocentrála) vo vodorovnej polohe – ideálne aj zabezpečená proti prevráteniu a posunutiu.

   Invertorová elektrocentrála je pomerne citlivé zariadenie, ktoré chráni odolná konštrukcia. Aby ste sa vyhli jej prípadnému poškodeniu či znehodnoteniu, chráňte ju pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi, obzvlášť vodou a nadmerným prachom či podobným znečistením. Prispejete k tomu, že invertorová elektrocentrála vám bude dlhé roky spoľahlivým pomocníkom, ktorý sa zakaždým postará o dodanie potrebnej elektrickej energie. Ak si nie ste istí, ktorá invertorová elektrocentrála či iná elektrocentrála je najvhodnejšia pre vašu domácnosť, servis alebo stavbu, ozvite sa nám. Ako experti na elektrocentrály vám radi pomôžeme pri výbere.

   Náš sortiment elektrocentrál je mimoriadne rozmanitý a nájdete v ňom aj benzínové elektrocentrály vhodné pre menej náročnú prevádzku. Potrebujete zabezpečiť niekoľkohodinovú prevádzku pri plnom zaťažení? V takomto prípade je mimoriadne odporúčaná dieselová elektrocentrála.  Výborne sa hodí aj ako záložný zdroj pre domácnosť.

   Výrobca

   Zákaznícka podpora

   Facebook

    

   Quatro - jednoduchý nákup na splátky
   Nezmeškajte naše akcie, zľavy
   Prihláste sa na odber noviniek!
    
   Copyright © všetky práva vyhradené - www.tocopotrebujes.sk | web prevádzkuje PEHI s.r.o.
   Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk